Kevin Costner očekává sedmého potomka

19.03.2010

Známý americký herec Kevin Costner (55) se stane posedmé otcem.

Kevin Costner (Hra snů, Třináct dní, Krajina střelců) se svou manželkou, modelkou a návrhářkou Christine Baumgartner, čekají své třetí dítě. Kromě ročního syna Hayese Logana a dvouletého Caydena Wyatta má Costner další tři děti s jeho školní láskou Cindy Silva a jedno dítě s milionářkou Bridget Rooneyovou.

Kevin však má napilno i ve svém hereckém a hudebním životě. Plánuje natáčení nové komedie Learning Italian a ještě k tomu je nyní na turné své hudební kapely Modern West. Je vidět, že tento idol žen má stále spoustu energie do života. Třeba jeho očekávané sedmé dítě, které se má narodit v červnu, není jeho poslední.

Stáhnout oscarový film Kevina Costnera Tanec s vlky zde

Galerie k článku

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kevin Costner

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, celebrity foto, americké celebrity, německé modelky, celebrity photo, herci, Kevin Costner foto, američtí herci, návrhářky, Kevin Costner fotky, Kevin Costner filmy, Christine Baumgartner fotky, Costner Baumgartner dítě, Costner Baumgartner čekají dítě, Kevin Costner posedmé otcem, Costner Baumgartner fotky, Costner Baumgartner pics
TOPlist