Kdo je nejvíce sexy žena světa? Je jí čtyřicet a se svým hereckým manželem má už dvě děti…

15.10.2014

Časopis Esquire volil jako každý rok tu nejvíce sexy ženu. Letos se jí nestala žádná dvacítka, ale španělská herečka, která tento rok oslavila čtyřicítku, uhrančivá Penelope Cruz (40)! Souhlasíte s touto volbou?

Penélope Cruz
Zdroj: Profimedia.cz

Zatímco loni byla vyhlášena tou největší sexbombou blondýnka Scarlett Johansson (29), a to už dokonce podruhé, letos jí třetí vítězství vyfoukla o 11 let starší Penelope, která má dvě děti se svým manželem a hereckým kolegou Javierem Bardemem.

Časopis umístil fotku Penelope také na titulku a podle ní je zcela jasné, že se se svou volbou rozhodně nesekli. Penelope to totiž v jednodílných černých plavkách s proklatým výstřihem a rozevlátou hřívou opravdu sekne!

Titul se uděloval již po jedenácté a Penelope se zařadila po bok takových krásek, jako jsou Angelina Jolie (39), Halle Berry (48), Rihanna (26) a Charlize Theron (39).

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Penélope Cruz

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
krásné herečky, americké celebrity, nádherné herečky, hollywoodske herečky, herečky foto, latinskoamerické krásky, latinskoamerické herečky, Penelope Cruz foto, Penelope Cruz sexy foto, Penelope Cruz sexy, zahraniční celebrity fotky, americké celebrity fotky, Penelope Cruz fotografie, Penelope Cruz online, Penelope Cruz cover, Penelope Cruz žhavé fotky, Penelope Cruz žhavé foto, Penelope Cruz nejsexy žena, Penelope Cruz nejkrásnější žena, Penelope Cruz Esquire, Penelope Cruz Esquire cover, krásné latiny, krásné herečky fotky, zahraniční celebrity bulvár, americké herečky žhavé fotky, hollywoodské herečky fotky, krásné hollywoodské herečky
TOPlist