Klára Kolomazníková: Tři dny rodila své první dítě!

20.11.2011

Bývalá zpěvačka dívčí skupiny Holki porodila v pátek dceru Valérii! Klára Kolomazníková porod doslova protrpěla - své první dítě nakonec přivedla na svět císařským řezem.

Klára Kolomazníková
Zdroj: klara-k.cz

Klára Kolomazníková (32) si svůj první porod představovala asi jinak, ale holt přírodě neporučíš! Zpěvačce už ve středu praskla voda, a tak raději hned odjela do porodnice v Praze-Podolí. Lékaři však zjistili jednu nemilou věc - dcerka byla v břichu vzhůru nohama, takže se okamžitě rozhodli pro císařský řez v plné narkóze!

Čtěte také

Naštěstí všechno dobře dopadlo, a tak v pátek přišla na svět dcera Valérie, která měří 50 cm a váží 3,4 kg. Matka Klára je už také v pořádku. Zpěvačka má z dcery "Valinky" velkou radost, protože kdysi jí lékaři věštili, že nebude mít nikdy děti kvůli gynekologickým problémům. Zaplaťpánbu, že se spletli!

Otcem dcery Valérie je její přítel Václav Novák, ale Klára Kolomazníková prý zatím svatbu neplánuje. Teď ji spíše čeká starost o její vytoužené dítě!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Klára Kolomazníková

Interpreti:
Holki

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Klára Kolomazníková fotky, Klára Kolomazníková video, Klára Kolomazníková dcera, Klára Kolomazníková foto, Klára Kolomazníková zpěv, Klára Kolomazníková Holki, Klára Kolomazníková dítě, Klára Kolomazníková potomek, kapela Holki, Václav Novák, Klára Kolomazníková porod dcery, Klára Kolomazníková třídenní prood, Klára Kolomazníková porod
TOPlist