TV Barrandov spouští vlastní zpravodajství a majora Zemana!

10.12.2012

Komerční televize se rozhodla, že od ledna 2013 zahájí vysílání hlavní zpravodajské relace! Ve večerních zprávách, které budou pravidelně začínat v 18:45, se budou střídat tři moderátoři – Jana Adamcová, Jiří Chum a Petr Lesák.

televize
Foto: TV Barrandov


TV Barrandov se rozhodla, že spustí vlastní zprávy, kterými bude konkurovat ostatním komerčním stanicím. Vzhledem k času vysílání však bude nová zpravodajské relace konkurencí spíše pro Českou televizi nebo TV Prima.

Po Hlavních zprávách TV Barrandov zařadí pořad Prominenti, čili zprávy ze světa celebrit, který bude nově uvádět více moderátorů - mezi nimi třeba zpěvačka Petra Černocká. Na Prominenty naváže každý den v týdnu spotřebitelský magazín Kolik to stojí.

Televize se rozhodla také vyslyšet četná přání diváků a na pondělní hlavní vysílací čas nasadí kontroverzní normalizační seriál Třicet případů majora Zemana, který má stále punc manipulativního díla. Tak to se máme nač těšit, Honzo!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jiří Chum, Jana Nováková-Adamcová, Petr Lesák

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, moderátoři, čeští moderátoři, TV Barrandov, TV Barrandov pořad, televizní stanice, české televize, TV Barrandov sledovanost, TV Barrandov konkurence, TV Barrandov hlavní zprávy, TV Barrandov zpravodajství
TOPlist