Josef Vojtek se raduje: Bude počtvrté otcem!

30.01.2012

Jeho manželka, tanečnice Jovanka Skrčeská (33) je totiž těhotná! Lídr kapely Kabát Josef Vojtek (46), který má již tři děti z předchozích vztahů, se tak konečně dočká potomka i z tohoto manželství!

Josef Vojtek
Zdroj: ShowBiz.cz

Josef Vojtek (46), který si svou ženu vzal v ledna 2010, se podle médií po dvou letech manželství stane otcem. Tanečnice Jovanka Skrčeská (33) ovšem zatím žádné těhotenství zatím nepotvrdila - oficiálně marodí kvůli bolavým zádům! To známe ...

Čtěte také


Rockový zpěvák, který kdysi patřil mezi vyhlášené proutníky, se na stará kolena zklidnil a je z něj starostlivý otec a manžel. Jovanka Skrčeská, která byla mimochodem nejlepší kamarádkou jeho bývalé ženy, je ovšem již jeho třetí manželkou.

Josef Vojtek má tři děti - dospělého syna Josefa z prvního manželství, dceru Valentýnu ze vztahu se Sabinou Laurinovou a syna Matyáše z druhého manželství s Libuší Vojtkovou.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jovanka Skrčeská, Josef Vojtek

Interpreti:
Kabát

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, rockeri, čeští zpěváci, hudební skupiny, skupina Kabát, Josef Vojtek fotky, Jovanka Skrčeská fotky, čeští rockeři, Josef Vojtek foto, Josef Vojtek syn, Josef Vojtek rodina, Josef Vojtek dítě, Josef Vojtek syn Matyáš, Josef Vojtek Český slavík, Matyáš Vojtek, Josef Vojtek manželka, Jovanka Skrčeská těhotná, Jovanka Skrčeská těhotenství
TOPlist