Josef Vojtek se bojí o syna: Má těžkou cukrovku!

28.11.2011

Lídr kapely Kabát Josef Vojtek (46) si vítězství v Českém slavíkovi moc neužil! Zpěvák má starosti má od letošního jara, kdy lékaři zjistili jeho čtyřletému synovi těžkou cukrovku!

Josef Vojtek
Zdroj: ShowBiz.cz

Josef Vojtek (46) měl z dalšího, již sedmého Českého slavíka pro svou kapelu Kabát jistě velkou radost, ale během sobotního večera řešil poněkud jiné věci. Jeho syn Matyáš totiž trpí cukrovkou druhého stupně, což mu dost komplikuje život.

Jeho matka a exmanželka známého zpěváka Libuše Vojtková (30) musí synovi čtyřikrát denně píchat inzulín. A to není zrovna příjemné!

Čtěte také

Malý Matyáš se musí kvůli těžké cukrovce hodně šetřit. Josef Vojtek prý ještě stihl v sobotu před vyhlášením Slavíka vzít syna alespoň na procházku. Ale stejně mu jeho těžká nemoc nedala, aby syna pozdravoval při děkovačce, když přebíral cenu.

Skutečnost, že si na ně otec při převzetí ceny vzpomněl, Matyáše jistě potěšila, ale v tu dobu už zřejmě spal, takže to nemohl náležitě ocenit ...

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Josef Vojtek

Interpreti:
Kabát

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, rockeri, čeští zpěváci, hudební skupiny, skupina Kabát, Josef Vojtek fotky, Jovanka Skrčeská fotky, čeští rockeři, Josef Vojtek foto, Josef Vojtek syn, Josef Vojtek strach o syna, Josef Vojtek rodina, Josef Vojtek dítě, Josef Vojtek syn Matyáš, Josef Vojtek Český slavík, cukrovka 2. stupně, Matyáš Vojtek
TOPlist