Jiří Langmajer prý sbalil herečku ze seriálu Vyprávěj!

10.04.2013

Novým objevem nenapravitelného proutníka má být o generaci mladší Eliška Křenková! Jiří Langmajer tak opět boduje - tentokrát udělal dojem na holku, která je o polovinu mladší, tedy o 23 let než on sám!

Jiří Langmajer
Zdroj: Falcon

Jiří Langmajer (46), jehož oficiální partnerkou, resp. milenkou je moderátorka Adéla Gondíková (39), byl před pár dny přistižen na romantické schůzce s jednou mladou dívkou. Nyní vyšlo najevo, že onou krásnou neznámou je herečka Eliška Křenková (23), známá ze seriálů Ulice a Vyprávěj.

Čtěte také

Dvojice se sešla v jednom baru na Starém Městě a podle svědků se k sobě chovali velmi důvěrně - hladili se, líbali se a vůbec dělali všechny ty věci, co dělají zamilovaní lidé. Avšak ani jeden z údajných milenců se zatím nechce k schůzce veřejně vyjadřovat.

Eliška Křenková
Zdroj: Česká televize

Eliška Křenková je studentkou čtvrtého ročníku katedry alternativního a loutkového divadla na pražské DAMU. Diváci si ji poprvé všimli v roce 2004 v roli Venduly v komedii Rafťáci, kde byla partnerkou Vojtěcha Kotka.

Herečka se objevila také ve filmech Muži v naději a Probudím se včera, ale největší popularitu získala jako Lucie Francová v seriálu Vyprávěj.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Eliška Křenková, Jiří Langmajer

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, rozvod celebrit, jiří langmajer fotky, Jiří Langmajer nevěra, nevěry celebrit, Jiří Langmajer foto, Jiří Langmajer partnerka, Jiří Langmajer proutník, Jiří Langmajer manželka, jiří langmajer tajná milenka, Jiří Langmajer tajná přítelkyně, Jiří Langmajer zálety, Eliška Křenková foto, Eliška Křenková fotky, Eliška Křenková rande, Eliška Křenková sexy, Eliška Křenková Vyprávěj
TOPlist