"Kanec" Jiří Langmajer byl nachytán s mladou dívkou!

09.04.2013

Známý sukničkář byl opět na lovu, ale díky bulváru se mu nepodařilo tento skvěle naplánovaný utajit! Jiří Langmajer (46) byl přistižen v jednom pražském podniku, jak flirtuje s mladou dívkou. No, tak bóže, tak si trochu zafritoval ...

Jiří Langmajer
Zdroj: Česká televize

Jiří Langmajer (46), který je již delší dobu spojován s herečkou Adélou Gondíkovou (39), byl nachytán v baru na Staré Městě, kde si prý důvěrně špital se slečnou, která by mohla být klidně jeho dcera. No, tak třeba to byla jeho ztracená a znovu nalezená dcera, vy závistivci! :-)

Čtěte také

Herec měl bohužel smůlu, že v restaraci seděli nějací amatérští paparazzi fotografové, kteří neváhali vytáhnout své mobily, aby svého idola zvěčnili i s jeho novou láskou. Podle svědků se k sobě chovali víc než důvěrně, o čemž prý svědčí letmé doteky a hlazení po tváři.

Čtěte také

Jiří Langmajer, který je sice stále ženatý a vychovává dvě děti, udržuje "oficiálně neoficiální" vztah s Adélou Gondíkovou (nebo aspoň se s ním nechává čas od času vyfotit někde v pološeru při líbačce). Jeho nová nová známost nás tedy mate - to má herec ještě jeden "neoficiálně neoficiální" vztah? Hergot, už v tom začíná být zmatek!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Langmajer

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, rozvod celebrit, jiří langmajer fotky, Jiří Langmajer nevěra, nevěry celebrit, Jiří Langmajer foto, Jiří Langmajer partnerka, Jiří Langmajer proutník, Jiří Langmajer manželka, jiří langmajer tajná milenka, Jiří Langmajer tajná přítelkyně, Jiří Langmajer zálety
TOPlist