Jiří Langmajer "odhalil" při bouračce novou známost!

21.05.2013

Herec, který měl o víkendu lehkou autonehodu, představil u této příležitosti další dámský úlovek! Jiří Langmajer (46) totiž se svým vozem narazil na křižovatce v Litoměřicích do jiného auta, a po havárii ho prý utěšovala neznámá brunetka!

Jiří Langmajer
Zdroj: Česká televize

Jiří Langmajer (46) si vybral opravdu zvláštní způsob, jak bulváru představit svou novou známost. Ale jak to tak vypadá, byla to opravdu jen náhoda, nikoli zinscenované divadlo.

Herec, který jen lehce ťukl do druhého auta, byl po nehodě velmi rozezlen, a tak jeho rozčilení musela krotit jeho spolujezdkyně - neznámá bruneta s culíkem, kterou se zatím nepodařilo identifikovat.

Čtěte také

V šoku tak není jenom jeho manželka (ale ta už musí být zvyklá, ne?), ale hlavně bulvární novináři, kteří měli za to, že Jiří Langmajer v současnosti obhospodařuje jen dvě ženy.

Tou první má být oficiální milenka Adéla Gondíková a tou druhou neoficiální úlet jménem Eliška Křenková. No, a teď nám do toho vleze ještě nějaká třetí osoba! Kdo se v tom má sakra vyznat?


Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Langmajer

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, jiří langmajer fotky, Jiří Langmajer nevěra, nevěry celebrit, Jiří Langmajer foto, Jiří Langmajer partnerka, Jiří Langmajer proutník, Jiří Langmajer manželka, jiří langmajer tajná milenka, Jiří Langmajer tajná přítelkyně, Jiří Langmajer zálety, Jiří Langmajer brunetka, Jiří Langmajer nehoda, Jiří Langmajer bouračka
TOPlist