Janet Jackson si bude brát svého katarského milence!

27.12.2012

Americká zpěvačka se tajně zasnoubila se svým arabským přítelem, s nímž randí už dva roky! Janet Jackson (46) a o devět let mladší Wissam Al Mana (37) se podle médií vezmou někdy na jaře 2013!

Janet Jackson
Zdroj: Profimedia.cz

Janet Jackson (46) údajně dostala od svého zazobaného přítele obří prsten, který ovšem nenosí, protože se prý bojí, aby ho neztratila. Je vidět, že katarský miliardář Wissam Al Mana (37) na své budoucí manželce rozhodně nešetří a sám hodlá do svatby investovat miliony dolarů.

Čtěte také

A pokud nevěsta chce, aby se obřadu zúčastnili všichni členové její velké rodiny (čili sedm sourozenců a víc než dvacet bratranců a sestřenic!), bude se muset snoubenec pořádně plácnout přes kapsu. Prostě svatba jako řemen!


Janet Jackson byla v minulosti už dvakrát vdaná, ale žádné její manželství nebylo příliš šťastné. Poprvé si v roce 1984 vzala přítele z dětství Jamese DeBarge, který však bral drogy, a tak byl sňatek po pár měsících anulován.

Jejím druhým manželem byl v letech 1991 až 2000 tanečník a skladatel René Elizond a od roku 2002 chodila po sedm let s producentem Jermainem Duprim.

Čtěte také

Zpěvačka, která je sestrou zesnulého Michaela Jacksona, se proslavila mimo jiné tím, že před osmi lety ukázala prso při finále Super Bowlu. Zpěvačka je jinak stále bezdětná, takže plánuje, že si se svým třetím manželem konečně pořídí dítě ... Vzhledem k jejímu věku to jistí adopce!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Janet Jackson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Janet Jackson foto, Janet Jackson fotky, Janet Jackson sexy, Janet Jackson zásnuby, Janet Jackson zasnoubení, Janet Jackson milenec, Janet Jackson partner, Janet Jackson přítel, Janet Jackson miliardář, Janet Jackson svatba, Janet Jackson sňatek
TOPlist