Janet Jackson bude rodit už v listopadu

14.10.2016

Zpěvačka konečně potvrdila to, co stejně věděl každý. Už brzy se stane maminkou!

Janet Jackson
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvačce bylo už padesát let a jde o její první dítě. Možná proto byla Janet Jackson (50) tak opatrná při prozrazování svého těhotensví, přece jenom v tomto věku lze očekávat mnohé komplikace. Janet by ale měla rodit už v listopadu a vše je zřejmě na dobré cestě, takže se konečně svým požehnaným stavem mohla pochlubit.

Na jaře zrušila Janet své turné. Nejprve se spekulovalo, že je vážně nemocná, později se objevila zpráva o těhotenství, kterou ale Janet potvrdila až nyní. Nedávno se také objevily fotografie, na kterých je jasně vidět, že je těhotná a že během těhotenství přibrala  opravdu hodně kilogramů. To ale nastávající matce asi vůbec nevadí a už se těší  na své první dítě. Ze známých sourozenců Jacksonových bude první, která bude mít vlastní dítě. Michael Jackson nebyl biologickým otcem svých dětí a sestra LaToya děti nemá. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Janet Jackson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Janet Jackson galerie, těhotenství, těhotná, Janet Jackson fotografie, Janet Jackson kariéra, Janet Jackson děti, Janet Jackson dítě, Janet Jackson těhotná, Janet Jackson těhotenství
TOPlist