Horkýže Slíže představí nový klip a bude rozdávat Ganju zdarma!

22.03.2013

Již 27. března se do Prahy v rámci své československé tour přiřítí slovenská kapela oslavující 20 let svého působení na hudební scéně! Kapela Horkýže Slíže se rozhodla, že v létě navštíví pouze jeden hudební festival v Čechách a jeden na Moravě. I z toho důvodu si kluci z kapely spolu s fanoušky turné opravdu užívají a v pražské Incheba Areně na Výstavišti plánují dokonce rozdávat ganju – přesněji pár kousků nového alba St. Mary Huana Ganja!

slize
Horkýže Slíže a jejich zelená dodávka!
Foto: Smart

Po vyprodaných koncertech na Slovensku zahájila kapela Horkýže Slíže českou část tour minulý týden v Ostravě, kde publikum ve vyprodané hale Tatran pařilo na notoricky známé i novější songy neuvěřitelné 3,5 hodiny! Pražští fanoušci se tak mají opravdu na co těšit ...

Čtěte také

Vzhledem k dosavadnímu zájmu o koncerty však několikanásobně platí známé pořekadlo: „Kdo zaváhá, nejede!“ Vstupenky na pražský koncert rychle mizí a na místě již ke koupi pravděpodobně nebudou. Jistě tomu pomůže i nový (a neodolatelný) klip ke skladbě NAZDAR!!! 

Kromě skvělé show plné slížovského humoru, hromady songů a křtu platinové kolekce Horkýže Slíže se může pražské publikum v Incheba Aréně těšit i na propracované projekce a efekty. Celým koncertem kapela proveze fanoušky v imaginárním stařičkém mikrobusu VW, na kterém se technický tým skutečně vyřádil.

Pro fanoušky je připravena výpravná show, doprovázená unikátními technickými efekty. Dvacetimetrová scéna s velkou LED obrazovkou, na které během celého koncertu poběží tematické projekce a pohledové prvky z jízdy v autě. Zážitek ještě posílí speciální sound & light efekty známé z vystoupení zahraničních kapel, které kapela použije poprvé ve své koncertní historii.

Čtěte také

A co kapela dělá mezi jednotlivými koncerty? No rozhodně se neválí na lehátku, ba naopak - tento týden zveřejnili klip k písničce z nové desky St. Mary Huana Ganja s trefným názvem Nazdar, kterým zdraví své fanoušky. Video je určeno všem, kteří se občas po párty snaží najít odpovědi na otázky, „co, kdy, kde a jak?“

V pražské Incheba Aréně nitranskou partu doprovodí slovenská kapela Dilemma a se Slíži spřátelená česká zpěvačka GyGy se svým rockovým projektem.

Interpreti:
Horkýže slíže

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, slovenští zpěváci, hudebníci, muzikanti, slovenští hudebníci, slovenští muzikanti, Horkýže slíže foto, Horkýže slíže fotky, Horkýže slíže video, Horkýže slíže nové album, Horkýže slíže nová deska, Horkýže slíže klip, Horkýže slíže videoklip, Horkýže slíže dvacetiny, Horkýže slíže St. Mary Huana Ganja, youtube.com. youtube video
TOPlist