Honza Musil se rozvedl se svým partnerem! Kvůli nevěře?

06.05.2012

Známý moderátor a průkopník registrovaného partnerství je po pěti letech zase sám! Jan "Honza" Musil (44), který se v roce 2007 nechal spolu se svým milencem zaregistrovat, se totiž rozvedl ... tedy pokud se to tak dá nazvat! Nebo odregistroval?

Jan Musil
Zdroj: Česká televize

Jan Musil (44), který kdysi provedl jeden z prvních coming outů v českém šoubyznysu, tak uchvátil další prvenství. Jde totiž o první rozvod v českém šozbyznysu, který se však na rozdíl od rozvodů v případě heterosexuálních párů obešel bez zbytečných hádek a mediálních pranic. Inu, gayové nemají koule na nějaké soudní spory!

Důvody rozchodu jsou celkem nejasné - jedni tvrdí, že byl nevěrný Jenda, druzí zase, že větší záletník byl jeho partner Jakub (27), který si dokonce vzal jeho příjmení. Tak jako tak, kluci už spolu nebydlí, což je smutné.

Čtěte také

Moderátor ČT ovšem nestrádá a je prý s expartnerem stále v kontaktu. Zatím mu nový milenec nechybí, páč se stará o své psy, kterým dal vskutku bizarní jména - Trouba a Dudlík. Takže pokud máte někdo zájem o troubu a dudlíka jménem Honza, ozvěte se mu!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Musil

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, homosexualita, rozchod celebrity, gayové, čeští gayové, homosexuálové, čeští homosexuálové, rozvod celebrit, rozchod celebrit, Jan Musil foto, Jan Musil nevěra, Jan Musil rozchod, Jan Musil partner, Jan Musil gay, Jan Musil milenec, Jan Musil manžel, partner Jakub, Jan Musil rozvod, Jan Musil fotky, Jan Musil registrované partnerství
TOPlist