Moderátor Jan Musil: Manžel mu utekl s jiným!

04.01.2011

Moderátor Jan Musil (43) se po třech letech manželství rozešel se svým partnerem! Jeho "manžel", resp. registrovaný partner Jakub (26) ho opustil kvůli jinému muži.


Jan Musil zůstal sám!
Foto: honzamusil.cz

Jan Musil, který je majitelem mediální agentury, se svým manželem Jakubem zařadil mezi první homosexuální páry v České republice, které se nechaly registrovat podle nového zákona, jenž jim to umožňoval. Partner Jakub tehdy dokonce přijal Honzovo příjmení.

Jenže po šesti letech jejich vztah postupně "vyčpěl", a tak Jakub našel útěchu u jiného muže. Honza Musil se přiznal, že nového přítele svého manžela zná, ale nevadí mu to. Je zřejmě se vším smířený, protože je ochotný i zrušit registrované partnerství, tedy nechat se rozvést.

Snad nebude tak zle, Honzo! Však si najdeš jiného!

Celebrity:
Jan Musil

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, homosexualita, rozchod celebrity, gayové, čeští gayové, homosexuálové, čeští homosexuálové, rozchod celebrit, Jan Musil, Jan Musil foto, Jan Musil photo, Jan Musil video, Jan Musil nevěra, Jan Musil rozchod, Jan Musil partner, Jan Musil gay, Jan Musil milenec, Jan Musil manžel, partner Jakub
TOPlist