Honza Musil se rozešel se svým mladíčkem!

17.04.2014

Po dvou letech je moderátor Honza Musil zase sólo. Jeho dnes již bývalý přítel totiž odešel za novou láskou…

Jan Musil
Zdroj: Česká televize

Honza Musil potkal Patrika Pumra před necelými dvěma lety na jedné akci, kterou moderoval. Oba k sobě prý vzpláli láskou na první pohled a ačkoliv byl Patrik o 27 let mladší, vypadalo to, že jim vše vychází.

Pár spolu nakupoval, jezdil na dovolenou, venčil pejsky, vyjadřovali si navzájem své city a Honza pomáhal Patrikovi s kariérou… Zkrátka nic nenapovídalo tomu, že by měli mít nějakou krizi.

Čtěte také

Avšak nedávno Honza všechny překvapil, když se na svém facebookovém profilu svěřil s tím, že od něj Patrik odešel za novou láskou…

Pochopitelně mu všichni začali vyjadřovat svou podporu a zcela jistě má v poště hned několik zpráv od potenciálních nápadníků. Který z nich bude pro Honzu ten pravý?

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Musil

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
moderátoři, čeští moderátoři, homosexualita, rozchod celebrity, gayové, čeští gayové, homosexuálové, čeští homosexuálové, rozvod celebrit, rozchod celebrit, Jan Musil foto, Jan Musil nevěra, Jan Musil rozchod, Jan Musil partner, Jan Musil gay, Jan Musil milenec, Jan Musil manžel, partner Jakub, Jan Musil rozvod, Jan Musil fotky, Jan Musil registrované partnerství
TOPlist