Helena Vondráčková dostala za černou stavbu 10 táců pokuty!

12.12.2013

Populární zpěvačce se tak přístřešek na auto trochu prodražil. Ale co se dá dělat. K jejímu domu, v Řitce u Prahy, byl tento "domeček pro auto" přistaven bez stavebního povolení, tudíž je stavba nelegální a tedy postavená načerno.

Helena Vondráčková
Zdroj: TV Nova

Helena Vondráčková (66) to však nevzdala bez boje a stížností k Ústavnímu soudu chtěla zaplacení pokuty zabránit. Prý se jedná o zanedbatelnou společenskou nebezpečnost prohřešku. Také se zavázala, že celou záležitost se stavebním povolením dá do pořádku a poukázala také na svůj bezúhonný život.

Jenže Ústavní soud odpověděl velmi jednoduše a jasně. Jelikož je celá událost, ohledně zaplacení pokuty, právně v pořádku, tak není důvod něco rušit. Prostě Helena tu desítku cvaknout musí.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Helena Vondráčková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, domácí celebrity, české herečky, pokuta, populární zpěvačky, Helena Vondráčková stížnost, Ústavní soud, helenka, helena, flastr, černá stavba, řitka, helena vondráčková pokuta, helena vondráčková černá stavba, helena vondráčková problémy, stížnost
TOPlist