Heidi Klum se nahoty nebojí! Vystavila se nahoře bez!

17.04.2014

Heidi Klum rozhodně nepatřila mezi modelky z Playboye, z nahoty ale strach rozhodně nemá, jak ukázala na nejnovějších fotkách z Bora Bora! Zde totiž neváhala a odhodila vrchní díl plavek.

Heidi Klum
Zdroj: Profimedia.cz

Heidi Klum tedy rozhodně porozchodovou depresí po rozchodu se zpěvákem Sealem, se kterým má dvě děti (další dítě má s šéfem Formule 1 Flaviem Biatorre) netrpí! Je tomu právě naopak, v současné době si užívá života na plné pecky a čas tráví na nádherném místě, na ostrově Bora Bora v Pacifiku! A neužívá si zde sama, ale se svým přítelem Vito Schnabelem!

Čtěte také

S tím by měla randit zhruba od Valentýna, takže jsou stále ještě ve fázi naprosté zamilovanosti. Ještě před ním chodila s vlastním bodyguardem. Schnabel pracuje jako dealer umění a je o mnoho mladší, je mu teprve 27 let! Jestlipak bude takový mladíček dobrým otcem jejím třem dětem?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Seal, Heidi Klum

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, nahé ženy, nahé topmodelky, modelky nahoře bez, nahoře bez, celebrity nahoře bez, celebrity topless, modelky topless, mexiko, dovolená v mexiku, Heidi Klum topless, nahé ženské tělo, Heidi Klum nahá foto, Heidi Klum nude, Heidi Klum nude pic, Heidi Klum nude Picture, Heidi Klum nahoře bez, Bora Bora, Heidi Klum Bora Bora, Heidi Klum Mexiko
TOPlist