Poznali byste Heidi Klum po probuzení? Heidi Klum bez make-upu

05.03.2014

Hvězda Heidi Klum neupadá ani poté, co modelka oslavila 40. narozeniny. Matka čtyř dětí, jako by nestárnula. Nedávno se na internetu pochlubila fotkou, jak vypadá po probuzení a pokud nejde o šikovnou retuš, není to vůbec zlé!

Heidi Klum
Zdroj: Profimedia

Fotografie, na kterých jsou zachyceny hvězdy, jak jdou zcela bez makeupu a v teplákách třeba vysypat koš, jsou nesmírně populární. Každému z nás to dotvrzuje, že i hvězdy jsou lidé z masa a kostí a že bez zástupu stylistů vypadají naprosto běžně.

Čtěte také

Heidi Klum nedávno vložila na internet svojí fotografii, o které tvrdí, že přesně takto vypadá ráno po probuzení. Fotka pochopitelně není v úplně skvělé kvalitě, takže není zcela ostrá a nejsou vidět Heidiny vrásky a nerovnosti pleti, ale i tak si říkáme, že probouzet se vedle Heidi nemusí být na závadu a že vás svým ranním vzezřením asi nevyděsí!

Galerie

Heidi chodí v současné době s teprve sedmadvacetiletým Vito Schnabelem, nedávno se rozešla po roce randění s osobním strážcem Martinem Kirstenem.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Heidi Klum

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
fotky celebrit, domácí fotky celebrit, nádherné dívky, krásné celebrity, foto celebrit, Celebrity bez make-upu, hvězdy bez make-upu, Heidi Klum make-upu, Heidi Klum domácí foto, home made, home made fotky
TOPlist