Gene Hackman zmlátil bezdomovce, který urazil jeho ženu!

02.11.2012

Dvojnásobný držitel Oscara zfackoval muže bez domova kvůli urážkám adresovaným jeho manželce! Gene Hackman (82) se však jako osamělý mstitel se zlou potázal, protože zákeřný bezďák na něj hned zavolal policii!

Gene Hackman
Zdroj: Universal Pictures

Gene Hackman (82) se před pár dny procházel v ulicích Santa Fe spolu se svou ženou Betsy Arakaw a zřejmě omylem vkročili do rajónu jakéhosi bezdomovce, který se rozhodl bránit své označkované teritorium pomocí vulgarit určených manželce známého herce.

Čtěte také

Hollywoodská hvězda se však zachoval jako statečný muž a dal drzému hnusákovi pár facek, aby se vzpamatoval a uvědomil si, že se má před dámou chovat slušně!

Bezdomovec na herce sice zavolal policii a dokonce i podal trestní oznámení, ale Gene Hackman příslušníkům vše vysvětlil, a tak z toho žádná polízanice nebyla. Ale toho mstivýho bezďáka by měli stejně zavřít!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Gene Hackman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, trapasy celebrit, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Gene Hackman foto, Gene Hackman fotky, Gene Hackman nehoda, Gene Hackman srážka, Gene Hackman zmlácení bezdomovce, Gene Hackman trapas, Gene Hackman urážka manželky, Gene Hackman konflikt, Gene Hackman policie, Gene Hackman bezdomovec
TOPlist