Gene Hackman měl nehodu! Srazilo ho auto, když jel na kole!

14.01.2012

Slavný americký herec skončil v nemocnici poté, co ho při projížďce na kole srazilo auto! Gene Hackman (82) naštěstí neutrpěl žádná vážná zranění a po ošetření byl propuštěn.

Gene Hackman
Zdroj: wikipedia.org

Gene Hackman (82), který je držitelem Oscara za role ve filmech Francouzská spojka a Nesmiřitelní, "dostal" nepěkný dárek ke svým 82. narozeninám, který oslaví za pár dní. Herec si jen tak vyjel na kole a kousek od domu ho srazil pick-up! Auto do něj prý narazilo zezadu a odmrštilo ho na travnatý pás u silnice.

Oscarový herec byl hned v pátek odpoledne letecky přepraven do nemocnice v Miami. Zranění se však i přes hrozivá líčení celé nehody neukázala jako vážná - Gene Hackman má prý jen "několik boulí a podlitin", a tak byl za několik hodin z nemocnice propuštěn. Pravdou ovšem je, že herec neměl při jízdě cyklistickou helmu! Takže si z něj neberte příklad a ty helmy noste, i když vám přijdou nevkusné!

Gene Hackman je kromě svých oscarových rolí znám z filmů Bonnie a Clyde, Nikdy jsem nezpíval svému otci, Superman, Dobrodružství Poseidonu, Hořící Mississippi nebo Nepřítel státu.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Gene Hackman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, nehody celebrit, Gene Hackman foto, Gene Hackman fotky, Gene Hackman nehoda, Gene Hackman kolo, Gene Hackman nehoda na kole, Gene Hackman úraz, Gene Hackman nemocnice, Gene Hackman srážka, Gene Hackman zranění, Gene Hackman poranění
TOPlist