Frontman kapely Rybičky 48 zkolaboval při vystoupení. Musel být převezen do nemocnice!

25.03.2014

Tak takhle si Kuba Ryba a jeho kapela koncert v Tišnově určitě nepředstavovali. Zpěvák jej musel opustit v sanitce. Koncert tak byl předčasně ukončen a všichni doufali, že to nebude nic vážného. Nakonec se ukázalo, že ke kolapsu došlo kvůli přetížení organismu, doplněného o virózu.


Kuba Ryba poslal z nemocnice pozdrav všem fans / Zdroj: Studio PR

V tomto případě nešlo o "prezidentskou" virózu, ale opravdovou. Zpěvák a baskytarista jednoduše přecházel nějaké to nachlazení a do toho koncertoval. A jeho tělo jednoduše řeklo dost. Po převozu do brněnské nemocnice se již cítil lépe a odmítl hospitalizaci. Důvod je jednoduchý.

Čtěte také

Nepříjemná událost se odehrála před třemi dny a právě dnes křtí Rybičky 48, v pražském klubu Lucerna, své páté studiové album "Tohle je rock'n'roll, vy buzny". Album pokřtí kutnohorská kapela za účasti populárních skupin Divokej Bill a Alkehol, které se také podílely na jejím vzniku.

Tak snad se bude Kuba Ryba dneska aspoň trochu šetřit, i když to v jeho případě vlastně ani moc nejde. Na pódiu vždycky odevzdá pro diváky maximum, ovšem v tomto případě by mohl udělat aspoň malou výjimku. Pauza pro odpočívání byla velmi krátká, tak aby se náhodou nedostavil další kolaps.

Interpreti:
Rybičky 48, Alkehol, Divokej Bill

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
skupiny, hudební skupiny, Rybičky 48 koncert, Rybičky 48 křest, kolaps na koncertu, zkolabování na vystoupení, vyčerpání organismu, přetížený organismus, viróza, kuba ryba, kuba ryba kolaps, kuba ryba vyčerpání, kuba ryba omdlení, kuba ryba rybičky 48, rybičky 48, rybičky 48 tohle je rock'n'roll, tohle je rock'n'roll vy buzny
TOPlist