Skupina Rybičky 48 natočila v Hard Rock Café svůj nejnovější klip!

01.10.2013

Pop-rocková kapela o tomto víkendu zavítala do známého pražského klubu, aby tam dala vzniknout svému novému audiovizuálnímu počinu! Jde o již druhý videoklip z připravovaného pátého alba kapely Rybičky 48, které by mělo spatřit světlo světa na přelomu října a listopadu tohoto roku.

rybicky
Foto: Promo

Ve videoklipu kapely Rybičky 48 se objeví i Štěpán Karbulka ze skupiny Divokej Bill, který k písni nazpíval vokály. Role komparzistů se v klipu na song „Vstaň, leť hned teď“ zhostili fanoušci kapely.

Čtěte také

Celá písnička i klip je v podstatě o tom, abychom neměli zavřené oči před tím, co se kolem nás děje, dokázali se radovat z maličkostí a zároveň uměli ukázat na to nebo na toho, kdo nás svým chováním o radostné chvilky připravuje ... A zároveň, abychom si uvědomovali, že mozek je dobrý sluha a srdce nejlepší rádce!

Na nový videoklip Rybiček 48 se můžeme těšit již v průběhu měsíce října. Na živo píseň můžete slyšet během podzimního turné, kde se objeví i část písní z nové desky. Velké turné k nové desce, pak kapela plánuje na jaro 2014.

Interpreti:
Rybičky 48

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, koncerty, zpěváci, hudební klipy, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Rybičky 48 video, Rybičky 48 videoklip, Rybičky 48 foto, Rybičky 48 koncert, Rybičky 48 fotky, Rybičky 48 Hard Rock Café, Rybičky 48 natáčení klipu
TOPlist