Festival JamRock v roce 2014 čekají výrazné změny!

22.11.2013

Mnoho změn chystá v roce 2014 žamberecký JamRock. Víc pódií, podstatně víc mimohudební zábavy, propracovaný program pro děti a v neposlední řadě myslí pořadatelé i na změny v cateringu.

jamrock
Foto: JamRock

JamRock je jeden z mála, kterému nepoklesl počet diváků, což lze v současnosti u vícedenních festivalů brát jako úspěch. Protože je JamRock neobvykle dynamicky rostoucí festival, rozhodli se ho pořadatelé výrazně rozšířit. To vše ale tak, že zůstane zachována pohodová a jedinečná atmosféra, o kterou tady jde nejvíc.  

Přibudou atrakce a nehudební část programu pro dospělé, aby i ve chvílích, kdy bude divák nasycen hudbou a bude si od ní chtít chvíli odpočinout, mohl volný čas prožít aktivně. Za tímto účelem navazují pořadatelé spolupráci s mnoha dalšími organizacemi.

Čtěte také

V roce 2014 přinese JamRock poprvé i výbornou zábavu pro děti. Rodiče tak budou moci festival prožít po svém a zároveň se jejich ratolesti kromě zábavy také něčemu novému naučí. Program bude sestávat z divadla, hudby, ale i dětských workshopů, na nichž zkušení lektoři naučí děti novým dovednostem.

V rámci celého areálu bude postaveno několik zastřešených kaváren, vináren a barů. Vzniknou uzavřené celky s jídlem s neobvyklou nabídkou. To vše ve spolupráci s vyhlášenými restauracemi a food-festivaly.

U jednoho ze dvou nových pódií bude navíc kladen důraz na výtvarnou stránku a po dohodě s dodavateli ho řeší architekti spolu s výtvarníky. JamRock 2014 hodně překvapí i pobaví a přinese tak tři dny života navíc! Je na co se těšit, budou to jednoznačně tři dny, které stojí za to!  

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, kapely, čeští zpěváci, české kapely, zahraniční kapely, JamRock 2013 foto, JamRock 2013 fotky, JamRock 2013 festival, JamRock 2013 hudba, JamRock 2013 zpěváci, JamRock 2013 kapely, JamRock 2014, JamRock Žamberk, JamRock 2014 změny
TOPlist