Eva Longoria není blbá - získala vysokoškolský titul!

23.05.2013

Americká herečka dokázala, že i hollywoodské hvězdy mohou být inteligentní a mohou mít i titul magistra! Eva Longoria (38) totiž před pár dny obdržela na kalifornské státní univerzitě vysokoškolský titul. Předpokládejme, že vzhledem k jejímu věku šlo o dálkové studium!

Eva Longoria Parker
Zdroj: Profimedia.cz

Eva Longoria (38), o které píšeme jen v souvislosti s jejími milenci nebo odhalenými bradavkami, není tak hloupá, jak se na první pohled zdá. Hvězda seriálu Zoufalé manželky totiž úspěšně absolvovala magisterské studium v oboru Chicano Studies, kde se zabývala postavením Mexičanů, resp. Latinoameričanů v USA.

Čtěte také

Herečka se nestydí za to, že vysokou školu dodělala až těsně před čtyřicítkou, a tak si s gustem užila slavnostní promoci. Její rodiče Enrique Longoria a Ella Eva Mireles v médiích také hned uvedli, že jsou na svou dceru velmi pyšní.

Zda však Eva Longoria po škole najde ve svém oboru uplatnění (třeba v nějaké supr-trupr neziskovce?) nebo rozšíří řady nezaměstnaných, to je ve hvězdách ... No, děláme si srandu, tahle milfka asi o práci nebude mít nouzi!

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Eva Longoria Parker

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, americké celebrity, americké modelky, zahraniční herečky, Eva Longoria fotky, Eva Longoria sexy, Eva Longoria foto, Eva Longoria sex, Eva Longoria magistra, Eva Longoria studium, Eva Longoria radost, Eva Longoria magisterský titul, Eva Longoria vysokoškolský titul, Eva Longoria vzdělání, Eva Longoria vysoká škola
TOPlist