Emma Watson nosí stahovačky! Koukněte se na ty bombarďáky!

01.04.2014

Mysleli byste si, že potíže s trochu neforemným pozadím máte jen vy a že hvězdy stahovací prádlo nosit nemusí? Pak se mýlíte, podívejte se na „potterovskou“ herečku Emmu Watson, která ukázala to, co asi nechtěla: kalhotky s nohavičkou!

Emma Watson
Zdroj: Profimedia.cz

Čekali byste, že takový hubeňour jako Emma Watson bude nosit titěrné krajkové sexy kalhoty? Její róba s předlouhým rozparkem nedávno odhalila, že Emma je poněkud cudné děvče, které chce mít i ten nejposlednější detail vychytaný, a tak si pod krásnou bílou a v oblasti pozadí úzkou róbu oblékla tvarovací kalhoty, také v tělové barvě.

Přesně takhle se Emma ukázala na premiéře biblického filmu Noah, ve kterém třiadvacetiletá herečka ztvárňuje hlavní úlohu. Na londýnské premiéře pak rozhodně patřila k těm, kteří zaujali nejvíce. Bílá róba od Ralpha Laurena spolu se zlatými šperky z ní totiž udělala bohyni.

Foto: Karwai Tang

Fandím
63 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Emma Watson

Filmy:
Harry Potter a Fénixův řád

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Emma Watson foto, Emma Watson kalhotky, britské celebrity, velká británie, Emma Watson sexy foto, Emma Watson sexy, britské herečky, Emma Watson nohy, Emma Watson tělo, Emma Watson Noah, Emma Watson premiéra Noah, film Noah, Noah premiéra, nejlepší herečky, Harry Pottert, Emma Watson filmy, Emma Watson nové filmy
TOPlist