Emma Watson alias Hermiona si konečně našla chlapa!

09.08.2011

Hvězda série Harry Potter se zamilovala do svého hereckého kolegy Johnnyho Simmonse! Emma Watson (21), která si vždycky stěžovala, že se jí muži bojí, tak má konečně první vážný vztah!


Emma Watson
Foto: Joella Marano, wikipedia.org

Britská herečka Emma Watson (21) a americký herec Johnny Simmons (24) byli společně načapáni v ulicích New Yorku, kde se podle očitých svědků vášnivě líbali a vůbec nevnímali, že si je lidé fotografují! Je tedy jasné, že mezi nimi existuje poněkud vážnější vztah ...

Čtěte také


Zatímco Emma Watson se proslavila pouze rolí Hermiony Granger v britské čarodějnické sérii, Johnny Simmons je znám z několika menších rolí v amerických filmech jako byly třeba snímky Scott Pilgrim proti zbytku světa nebo The Conspirator.


Johnny Simmons ve filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa (uprostřed mezi modrohlavci)!
Foto: Universal Pictures

Blahopřejeme Emilce k jejímu novému vztahu - vždyť po deseti letech, které uplynuly od premiéry prvního dílu série Harry Potter, má přece konečně nárok na lásku a reálný vztah!

Fandím
63 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Johnny Simmons, Emma Watson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, herečky, Zahraniční celebrity, Emma Watson foto, americké celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, Emma Watson photo, Emma Watson sexy foto, Emma Watson sexy photo, herci, Emma Watson sexy, američtí herci, britské herečky, Emma Watson Hermiona, Emma Watson přítel, Emma Watson lover, Emma Watson milenec, Emma Watson nový přítel, Emma Watson nový milenec, Emma Watson nový chlap, Emma Watson chlap, Johnny Simmons foto, Johnny Simmons photo
TOPlist