Emma Watson je nejlépe placenou herečkou Hollywoodu

07.02.2010

Devatenáctiletá herečka se dostala do čela žebříčku nejlépe vydělávajících hereček. Emma Watson alias Hermiona z Harryho Pottera přináší své představitelce pěkné peníze.Emma Watson díky této filmové sérii vydělává v devatenácti víc než její zkušené kolegyně, jako jako je Cameron Diaz nebo Sarah Jessica Parker.

Podle magazínu Vanity Fair si představitelka Hermiony vydělala v přepočtu 558 milionů korun, čímž se dostala mezi čtyřicítku nejlépe vydělávajících lidí Hollywoodu. Celkově skončila čtrnáctá, ale mezi herečkami je první a stala se vůbec nejmladší osobností, která se do tohoto žebříčku dostala!

Představitel titulní role Daniel Radcliffe si díky filmům o Harrym Potterovi vydělal ještě více a v žebříčku nejlépe placených umělců loňského roku skončil šestý. Jako herec ovšem zvítězil, protože prvních pět pozic patří režisérům. Harry Potter je tak pro herce, kteří v něm mají hlavní role, opravdový zlatý důl.

Emma Watson hrála ve všech šesti dílech Harryho Pottera - Harry Potter a tajemná komnata, Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a vězeň z Azkabanu, Harry Potter a ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád a Harry Potter a princ dvojí krve. Objeví se pochopitelně i v poslední díle, který se bude jmenovat Harry Potter a relikvie smrti.

Z režisérů pak nejvíce minulý rok vydělal Michael Bay a v těsném závěsu za ním skončil Steven Spielberg. Příjem obou umělců šplhá k miliardě korun. Režisér filmu Avatar James Cameron skončil čtvrtý.


Fandím
63 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Emma Watson

Filmy:
Jarmark marnosti

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, herečky, Zahraniční celebrity, Emma Watson fotky, Emma Watson foto, fotky Emma Watson, britské celebrity, zahraniční herečky, Emma Watson galerie, Emma Watson photo, Emma Watson sexy foto, Emma Watson sexy photo, Emma Watson sexy, britské herečky, peníze, nejlépe placené, nejlépe placené herečky
TOPlist