Emma Watson alias Hermiona hodlá začarovat Oxford!

20.10.2011

Svědomitá britská herečka se vrátila ke studiu na vysoké škole! Emma Watson (21), která je na slavné oxfordské univerzitě na roční stáži, ovšem stále zůstává studentkou Brownovy univerzity na Rhode Islandu v USA.

Emma Watson
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Emma Watson (21), která se proslavila rolí Hermiony ve všech dílech filmové série Harry Potter, si nechává otevřená zadní vrátka v případě, že by se její herecká kariéra nevyvíjela tím správným směrem. Herečka proto začala studovat na Brownově univerzitě v USA, kde však letos v březnu přerušila, aby se mohla věnovat propagaci posledního filmu o Harrym Potterovi.

Harry Potter a Relikvie smrti - 2. část - trailer!

Britská kráska se však hned v červenci 2011, kdy se odbyla premiéra filmu Harry Potter a Relikvie smrti - druhá část, do studia znovu zapsala. Vzápětí však požádala o stáž v Oxfordu, kde pokračuje ve studiu anglické literatury. 

Emma Watson ovšem rozhodně nechce zůstat jen Hermionou z Harryho Pottera, a tak kromě studia na univerzitě by se měla v příštím roce objevit ve snímcích The Perks of Being a Wallflower a My Week With Marilyn. Tak snad prolomí prokletí herečky jedné role!

Fandím
63 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Emma Watson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, herečky, Zahraniční celebrity, Emma Watson fotky, Emma Watson foto, britské celebrity, zahraniční herečky, Emma Watson sexy foto, Emma Watson sexy, Emma Watson sexy fotky, britské herečky, Emma Watson Hermiona
TOPlist