Emma "Hermiona" Watson se bojí úchylného fanouška!

15.10.2012

Britská herečka čelí pronásledování ze strany podivného ctitele, který ji bezmezně miluje! Emma Watson (22), známá jako Hermiona ze série Harry Potter, se před tímto mudlou neukryla ani v amerických lesích, kde natáčí nový film.

Emma Watson
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Emma Watson (22), která v současnosti natáčí ve USA biblický velkofilm Noah, si už myslela, že za velkou louží jí dá její otravný fanoušek pokoj. Jak hluboce se mýlila! Ctiteli se totiž podařilo dostat na plac a při natáčení jedné scény v hlubokém lese se jí pokusil předat jakýsi dopis.

Čtěte také

Herečka ale muže poznala, a tak okamžitě zavolala ochranku. Fanoušek se hned zdekoval a ochranka ho prý hodnou chvíli honila po lese, než jej dopadla a předala polici. Emma Watson byla z této příhody pochopitelně lehce vyklepaná a vypadala jakoby ji někdo trefil camrálem!

Údajný stalker herečku pronásleduje už delší dobu a pravidelně stepuje i před jejím domem. Inu, být Hermionou není žádná sranda a stále se najdou lidé, kteří po vás budou chtít, abyste jim vyčaroval Kámen mudrců!

Fandím
63 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Emma Watson

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, herečky, Zahraniční celebrity, Emma Watson fotky, Emma Watson foto, britské celebrity, zahraniční herečky, Emma Watson sexy, britské herečky, Emma Watson úchyl, Emma Watson fanoušek, Emma Watson mudla, Emma Watson natáčení, Emma Watson strach, Emma Watson šílený fanoušek, Emma Watson pronásledování
TOPlist