Emily Blunt a John Krasinski očekávají své první dítě!

12.09.2013

Britská kráska a americký herec se tři roky po svatbě konečně dočkali a budou chovat! Emily Blunt a její o tři roky starší manžel John Krasinski tuto radostnou zprávu sdělili prostřednictvím mluvčího herečky.

emily
Emily Blunt a John Krasinski
Foto: Profimedia.cz

Emily Blunt (30) a John Krasinski (33), kteří si prý vždycky přáli velkou rodinu, bohužel neprozradili žádné bližší informace. Fanoušci hollywoodského páru tedy zatím neví, zda půvabná herečka čeká holku nebo kluka, či v jakém měsíci těhotenství se vlastně nachází.

Partneři spolu začali chodit v listopadu 2008, v srpnu následujícího roku se zasnoubili a v červnu 2010 vstoupili do manželství. Svatba se konala v italském městečku Como.

Zatímco Emily Blunt se proslavila díky snímkům jako Ďábel nosí Pradu, Neodolatelný, Královna Victorie či Správci osudu, její manžel John Krasinski je známý především jako Jim Halpert z komediálního seriálu Kancl.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
John Krasinski, Emily Blunt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, britské herečky, těhotné herečky, těhotné celebrity, Emily Blunt foto, John Krasinski foto, Emily Blunt fotky, John Krasinski fotky, Emily Blunt dítě, John Krasinski dítě, Emily Blunt potomek, John Krasinski potomek, Emily Blunt těhotná, Emily Blunt těhotenství
TOPlist