Elton John se oženil! Nebo spíše „omužil“? A to už podruhé!

22.12.2014

Ve Velké Británii začal minulá týden platit zákon, který umožňuje sňatky homosexuálů. Jde o svazky, které jsou zcela na stejné úrovni jako běžná manželství heterosexuálů. Toho okamžitě využil Elton John (67), který si vzal svého dlouholetého přítele.

Elton John
Zdroj: Instagram

Celý obřad dokumentoval a fotky nahrával na Instagram, jak dopředu slíbil svým fanouškům. Zpěvák si svého přítele Davida Furnishe (52) vzal již podruhé. Poprvé šlo o registrované partnerství.

Postupem času si pár pořídil také dva roztomilé synky. Elijahovi je teprve 23 měsíců a Zacharymu budou 4 na Štědrý den. Ti oba se stali svědky toho, jak si jejich tatínkové vyměnili své sliby držíce se za ruku.

Instagramový účet si Elton John založil teprve dva dny před svatbou a právě jeho prostřednictvím dal svým fanouškům vědět, že se bude ženit a že mohou jeho svatbu na internetu takto sledovat.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Elton John

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, homosexualita, homosexuálové, britští zpěváci, homosexuální zpěváci, homosexuální celebrity, gay celebrity, Homosexuálové svatby, Elton John svatba, Elton John partner, Sir Elton John, homosexuálové celebrity, gay zpěváci, slavní gayové, svatby gayů, Elton John druhá svatba, Elton John Instagram, gay svatby, David Furnish, David Furnish foto, David Furnish fotky, Elton John muž
TOPlist