Elton John má jedno přání: Ať mě ve filmu hraje Justin Timberlake!

04.01.2012

Britský zpěvák se obrátil na tvůrce připravovaného životopisného snímku s drobnou prosbičkou! Elton John (64) chce, aby do hlavní role byl obsazen americký zpěvák a herec Justin Timberlake (31)!

Elton John
Zdroj: wikipedia.org

Elton John (64) se totiž nechal slyšet, že už si udělal seznam umělců, kteří by ho samotného mohli ve snímku ztvárnit. A zpěvák teď tvrdí, kandidátem číslo 1 je právě Justin Timberlake (31), který ostatně Eltona Johna už jednou hrál a osvědčil se, resp. líbil se i samotné "předloze" ... A to něco znamená!

Americký zpěvák a herec, který je znám z filmů Alpha Dog, The Social Network nebo Vyměřený čas, si autora hitů jako Daniel nebo Candle in the Wind zahrál už v roce 2010, a to videoklipu Davida LaChapellea, resp. ve videoklipu k písni This Train Don´t Stop There Anymore. Justin Timberlake si v něm nasadil typické eltonovské brýle a dokonalý dvojník byl na světě!

Justin Timberlake
Zdroj: wikipedia.org

Chystaný snímek by měl vyprávět příběh o životě velké hudební hvězdy, kterou by měl být právě Elton John sám. A vzhledem k tomu, že popový umělec už není nejmladší a nemůže hrát sám sebe, hledá se ten správný představitel titulní role. Zatím však není znám ani termín natáčení, ani jméno režiséra.

Tak snad to vyjde! Jsme jen rádi, že Elton John nechce, aby ho ve filmu hrál Justin Bieber!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Justin Timberlake, Elton John

Interpreti:
Elton John & Kiki Dee, T.I ft Justin Timberlake

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční zpěváci, zahraniční herci, Justin Timberlake foto, Justin Timberlake fotky, američtí herci, američtí zpěváci, gayové, britští zpěváci, elton john fotky, Elton John foto, britští gayové, životopisný film, Elton John film, Elton John přání, Justin Timberlake film, Justin Timberlake role
TOPlist