Elton John bojkotuje Dolce a Gabbana: jeho děti prý nejsou syntetické!

17.03.2015

Mezi návrhářskou dvojicí Dolce a Gabbana a zpěvákem Eltonem Johnem (67) to pěkně vře. Módní návrháři se totiž nedávno vyjádřili, že podporují klasickou rodinu, kde je táta a máma, a odmítají adopce gayů, což Eltona Johna, který se svým partnerem adoptoval dvě děti, pěkně naštvalo! Jejich oblečení už prý rozhodně nosit nebude.

Elton John
Zdroj: Profimedia.cz

„Jak si dovolujete nazvat mé dvě krásné děti syntetické?“ opřel se do nich Elton John a vyzývá i ostatní, aby modely této značky bojkotovali.

Homosexuální italská návrhářská dvojice se totiž vyjádřila v rozhovoru pro italský magazín Panorama proti „syntetickým“ dětem, které vznikají po pronajmutí dělohy a podpořili tradiční rodiny, kde děti vychovává táta a máma.

Na jejich poslední módní přehlídce navíc předváděla těhotná modelka a byla pojata jako oslava mateřství a rodičovství. Známá návrhářská dvojice se nyní brání: „Věříme v demokracii a svobodu slova,“ vyjádřili se.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Elton John

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Dolce Gabana, gayové, homosexuálové, britští zpěváci, gay celebrity, módní návrháři, Elton John gay, Elton John partner, Sir Elton John, adopce dětí, slavní módní návrháři, Elton John děti, Elton John manžel, Elton John muži, Elton John vztah, Elton John Dolce Gabana, Dolce Gabana bojkot, Dolce Gabana značka, Dolce Gabana oblečení
TOPlist