Dnes se vyhlašuje Týtý, přijde sem pár Záruba - Fridrichová spolu?

05.04.2014

Již dnes nás čeká vyhlášení cen Týtý, které oceňují všechny ty, které můžeme vidět v televizní obrazovce. A speciálně Robert Záruba je jedním z těch, kdo se mohou na cenu těšit, protože oblíbený sporťák je držitele cen hned za několik let. Dostaví se ale Záruba s moderátorkou Norou Fridrichovou jako pár?

Nora Fridrichová
Zdroj: Česká televize

V současné době se totiž šíří zvěsti, že televizní pár prochází krizí s blíže nespecifikovanými důvody. A to se před nedávnem páru narodila holčička Diana a vše vypadalo zalité sluncem. Svatbu pár zatím neplánoval, pro oba by to byla již svatba druhá, oba přitom lovili vždy v televizních vodách.

Čtěte také

Zatímco Robert Záruba byl ženatý s moderátorkou Světlanou Wittowskou, se kterou se jim narodil syn Viktor. To Nora Fridrichová byla vdaná za Milana Fridricha, svého nadřízeného v České televizi.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Nora Fridrichová, Robert Záruba

Kategorie:
Celebrity, Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, Česká Televize, TýTý, Nora Fridrichová foto, Robert Záruba vztah, Nora Fridrichová fotky, Nora Fridrichová sexy, Nora Fridrichová dcera, Nora Fridrichová Česká televize, Róbert Záruba partnerka, ceny Týtý, týtý vyhlašování, týtý 2013, česká teelvize týtý
TOPlist