Nora Fridrichová a Robert Záruba mají dceru!

10.04.2012

Milenecký pár z veřejnoprávní televize se dočkal svého prvního potomka! Nora Fridrichová (34) a její o deset let starší partner Robert Záruba (44) se stali rodiči dcery, které dali jméno Diana!

Nora Fridrichová
Zdroj: Česká televize

Nora Fridrichová (34) a Robert Záruba (44), o jejichž vztahu se veřejně začalo mluvit poprvé loni v září, již o měsíc později oznámili, že čekají svého prvního společného potomka. Dcerka dostala příjmení po svém otci - jmenuje se Diana Zárubová.

Čtěte také

Populární sportovní komentátor si prý přál dceru, zatímco jeho partnerce bylo pohlaví dítěte vcelku ukradené. Jen aby bylo robátko zdravé! A nakonec se jim to splnilo!

Robert Záruba
Zdroj: wikipedia.org

Moderátorka pořadu 168 hodin se přiznala, že do poslední chvíle nevěděla, co "z ní vypadne". Oba partneři si totiž nenechali od lékařů zjistit, co čekají, ačkoliv jim to nabízeli. No, aspoň byli o to víc překvapení ...

Čtěte také

Robert Záruba, který má z prvního manželství syna Viktora (12), podle médií dokonce asistoval u porodu. Nora Fridrichová, která rodila poprvé v životě, se tak dočkala svého prvního potomka. Zda bude po porodu následovat svatba, je zatím ve hvězdách, ale je to spíše nepravděpodobné.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Nora Fridrichová, Robert Záruba

Filmy:
168 hodin

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, Česká Televize, moderátoři, čeští moderátoři, těhotné celebrity, sportovní komentátoři, čeští komentátoři, těhotné moderátorky, Nora Fridrichová, Robert Záruba, Nora Fridrichová foto, Robert Záruba foto, Nora Fridrichová vztah, Robert Záruba vztah, Nora Fridrichová milenec, Robert Záruba milenka, Nora Fridrichová těhotná, Nora Fridrichová těhotenství, Nora Fridrichová dítě
TOPlist