Demi Moore už zná tvář mrtvého z jejího bazénu, rozjeté večírky zde byly neustále…

21.07.2015

Již nyní se ví, že mrtvým, který byl nalezen v ranních hodinách v bazénu u jejího domu. Je to Edenilson Steven Valle, jednadvacetiletý mladík, který bohužel neuměl plavat.

Demi Moore
Zdroj: Roadside Attractions

Podle fotografií, které nahrávaly pravidelně na Instagram dcery Demi Moore (60) a Bruce Willise (52), se zde pořádaly divoké večírky každou chvíli. Na fotce z předešlého dne je třeba bazén plný mladých lidí s nafukovacími zvířaty, takže je celkem nabíledni, že utopeného muže na dně bazénu zde mohli klidně přehlédnout.

A nyní se  ukazuje, že dcerky Demi a Bruce jsou pravými rozmazlenými hollywoodskými děcky, i když se prý jejich rodiče snažili všemožně, aby tomu tak nebylo. Například dceři Tallulah táta Bruce chtěl odebrat její štědrou apanáž, pokud nepřestane se zahálečným životem, věčně intoxikovaná kokainem.

Foto: Tallulah Willis / Profimedia.cz

Tallulah na to reagovala tak, že se odstěhovala do New Yorku a pařila o to více. Ještě před tím prý trpěla poruchou příjmu potravy, neboť se nikdy nesmířila s rozvodem svých rodičů. Možná by se Bruce měl na chvíli odpoutat od své mladé ženy a malých dětí a dohlédnout na své první dcery, jejichž život je pěkný zmatek…. 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Demi Moore, Bruce Willis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, americké celebrity, zahraniční herečky, párty celebrit, Demi Moore foto, slavné herečky, Hollywood, demi moore tělo, tragédie, tragédie celebrit, Demi Moore party, Demi Moore tělo v bazénu, Demi Moore mrtvola, Demi Moore mrtvola v bazénu, Demi Moore tragédie, Demi Moore mrtvola na party
TOPlist