Demi Moore posílá svého psa na akupunkturu!

25.11.2015

Věřte, že psem u známé hollywoodské herečky Demi Moore (53) byste byli jistě velmi rádi. O svou čivavu se totiž stará lépe, než mnozí rodiče o své děti. Například ji posílá na akupunturu!

Demi Moore
Zdroj: Profimedia.cz

Podle veterináře celebrit Patricka Mahaney je akupunktura vhodná klidně i pro psy: „Úzkostné psy to uklidňuje. Dále stimuluje chuť k jídlu a odstraňuje zatuhnutí svalů.“ Těžko říci, zda má Demmin pes problém, že by mu snad nechutnalo žrádlo. Demi mu jistě podstrojuje opravdu vybrané lahůdky.

Na druhou stranu je Demi Moore známá přívrženkyně tzv. raw veganské stravy, kdy nejí nic, co by bylo živočišného původu a zároveň jídlo neupravuje pomocí vyšších teplot. Věříme, že psovi by taková strava asi dost nechutnala… Demi je fanatikem zdravého životního stylu a kromě syrové stravy vyznává ještě cvičení jógy a praktikování kabaly. 

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Demi Moore

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, zahraniční herečky, Demi Moore foto, Demi Moore sexy, americké herečky foto, americké celebrity online, Demi Moore online, Demi Moore sexy foto, Demi Moore fotografie, Demi Moore pes, Demi Moore osobní život, Patrick Mahaney, akupunktura pro psy, akupunktura pro zvířata
TOPlist