Dcera Kurta Cobaina prý Nirvanu nemá vůbec ráda!

09.04.2015

Frances Bean (22), dcera zpěváka Kurta Cobaina (†27), se nedávno v rozhovoru svěřila, že muziku svého táty vlastně vůbec nemusí. Ba nezajímá ji absolutně ani grunge scéna, kterou právě Nirvana tak proslavila.

Frances Bean Cobain
Zdroj: Instagram

Nedávno proběhlo velmi smutné výročí. Je to již 21 let, co se zastřelil zpěvák Kurt Cobain, jeho dceři bylo tenkrát pouhých 20 měsíců. Osobně si na něj proto nemůže pamatovat a poznat ho může jen díky jeho hudbě. Přesto, nebo právě proto ji nemá ráda, domnívá se, že to bylo právě jeho umění, které Kurta zabilo.

Frances podala rozhovor u příležitosti uvedení zcela nového filmu o Kurtovi a Nirváně, který se bude vysílat na HBO. Ve filmu uvidíme celou řadu dosud nepublikovaných záběrů, včetně těch, jak si láskyplně hraje se svou malou dcerkou, promluví také jeho nejbližší příbuzní a spolupracovníci. Film bude vysílán 9. května na HBO. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kurt Cobain, Frances Bean Cobain

Interpreti:
Nirvana

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
grunge, kurt cobain smrt, Frances Bean foto, Dcera Kurta Cobaina, Kurt Cobain dcera, Kurt Cobain foto, Kurt Cobain dokument, Kurt Cobain online, Kurt Cobain fotografie, Kurt Cobain HBO, Kurt Cobain dokument HBO, Kurt Cobain tvorba, Kurt Cobain video, Kurt Cobain videa, Kurt Cobain youtube, grunge hudba, grunge music, grunge kapely, grunge hudební žánr, Frances Bean videa, Frances Bean online, Frances Bean novinky
TOPlist