David Bowie zemřel, rakovina ho skolila v šedesáti devíti letech

11.01.2016

Smutná zpráva se roznesla v pondělí světem. Zemřel jeden z nejvýznamnějších a nejcharismatičtějších muzikantů této doby, David Bowie, alias Ziggy Stardust.

David Bowie
Zdroj: Profimedia.cz

Právě v postavu androgynního Ziggyho se David Bowie v šedesátých letech převtělil. Obrovský inovátor byl hybnou postavou hudby, zabrousil do všech možných odvětví muziky, glam rocku, punku, elektroniky… Kromě toho také hrál, hudbu i produkoval. Od roku 1992 byl ženatý s modelkou Iman, před tím byl deset let ženatý s Angelou Bowie.

Ještě nedávno Bowie sliboval, že se vrátí na pódium. Bohužel, zákeřná nemoc ho skolila dříve, než mohl svůj sen splnit. Zemřel v šedesáti devíti letech, tři dny po svých narozeninách, na rakovinu, odešel uprostřed své rodiny.

 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Bowie

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, zahraniční zpěváci, britští zpěváci, hudební legendy, David Bowie smrt, David Bowie RIP, David Bowie úmrtí, David Bowie rakovina, David Bowie život, David Bowie nemoc, David Bowie hity, David Bowie kariéra, nemocné celebrity rakovina, britské celebrity novinky, David Bowie manželky, David Bowie ženy
TOPlist