David Bowie byl zvolen "nejlépe oblékaným Britem všech dob"!

17.10.2013

Proslulý zpěvák, skladatel a herec se na stará kolena dočkal uznání od čtenářů časopisu History Magazine! David Bowie, který je především považován za průkopníka nových hudebních trendů, byl totiž oceněn jako nejlépe oblékaný Brit historie, což ho jistě potěší ...

David Bowie
Zdroj: Elmar J. Lordemann, wikipedia.org

David Bowie (66), který byl v sedmdesátých letech takovou mužskou obdobou Lady Gaga (a to hlavně díky postavě rockové superhvězdy Ziggyho Stardusta, do něhož se jakoby stylizoval), byl často označován za génia nejen co se týče hudby, ale i vizuálního umění.


Jeho převleky, kostýmy a líčení byly kolikrát tak dokonalé, že lidé netušili, zda před nimi stojí muž, žena nebo něco mezi tím čili hermafrodit. A tak není divu, že zpěvák získal v anketě magazínu BBC History Magazine téměř polovinu všech hlasů (bezmála 49 procent) a byl zvolen nejlépe oblékaným ostrovanem!

Čtěte také

Na druhou příčku obsadila s 13,6 procenty královna Alžběta I. (jak si někdo může pamatovat, co na sobě nosila?) a třetí pozici dobyla s necelými deseti procenty vévodkyně z Devonshiru Georgiana Cavendish.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Bowie

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube.com, youtube, zpěváci, britské celebrity, zahraniční zpěváci, youtube video, britští zpěváci, David Bowie foto, David Bowie fotky, David Bowie šok, David Bowie oblečení, David Bowie kostýmy, David Bowie překvapení, David Bowie anketa, David Bowie vítězství v anketě, David Bowie nejlépe oblékaný Brit, David Bowie cena, David Bowie ocenění
TOPlist