Danny DeVito se nechce rozvádět - pokusí se zachránit své manželství!

07.12.2012

Americký komediální herec a režisér nechce zůstat na stará kolena jen se svými milenkami! Danny DeVito (68), který nedávno oznámil rozchod s manželkou, bere svá slova zpět a ještě nehází flintu do žita!

Danny DeVito
Zdroj: Profimedia.cz

Danny DeVito (68) a jeho manželka, herečka Rhea Perlman, se v říjnu tohoto roku po třiceti letech manželství rozešli. Důvodem prý byly hercovy dlouhodobé nevěry, o kterých sice bulvár neměl tušení, ale jeho žena o nich moc dobře věděla.

Čtěte také

Slavný filmař se však nyní nechal slyšet, že oba pracují na záchraně jejich manželství a oba se znovu snaží žít jako manželé. Danny DeVito a Rhea Perlman se poznali už v roce 1970, ale vzali se až v roce 1982. společně vychovali tři děti - syna Daniela (25) a dcery Grace (27) a Lucy (29).

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Danny DeVito

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, rozvod celebrit, Danny DeVito foto, Danny DeVito fotky, Danny DeVito rozvod, Danny DeVito krach manželství, Danny DeVito manželka, Danny DeVito konec vztahu, Danny DeVito partnerka, Rhea Perlman foto, Rhea Perlman fotky, Rhea Perlman manžel, Rhea Perlman rozvod
TOPlist