Danny DeVito se po třiceti letech manželství rozvádí!

09.10.2012

Americký herec a režisér se nechal "separovat" od dlouholeté manželky! Co za tím stojí? Danny DeVito (68) a o čtyři roky mladší herečka Rhea Perlman (64) tak už nepatří mezi nejstabilnější hollywoodské páry.

Danny DeVito
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org


Danny DeVito (67) je znám především jako herec z filmů Přelet nad kukaččím hnízdem, Honba za diamantem, Dvojčata, Batman se vrací nebo Muž na Měsíci, ale jméno si udělal též jako režisér a producent snímků Vyhoď máti z vlaku, Válka Roseových nebo Baba na zabití.

Herečka Rhea Perlman (64) byla v osmdesátých letech hvězdou sitcomu Na zdraví (Cheers). Společně se svým mužem založila společnost Jersey Films, která se podílela na produkci filmů Pulp Fiction - Historky z podsvětí, Zakázané ovoce nebo Erin Brokovich. Za posledně jmenovaný film získal Danny DeVito svou zatím jedinou oscarovou nominaci jako producent.

Manželé, kteří se vzali v roce 1983, vychovali tři dospělé děti - syna Daniela (25) a dcery Grace (27) a Lucy (29). Pokud se budou hádat u rozvodového soudu, tak to určitě nepůjde o výchovu potomků, ale spíš o společný majetek ... Zatím však nevíme, co bylo příčinou rozpadu tak dlouhého manželství!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Danny DeVito

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, rozvod celebrit, Danny DeVito foto, Danny DeVito fotky, Danny DeVito rozvod, Danny DeVito krach manželství, Danny DeVito manželka, Danny DeVito konec vztahu, Danny DeVito partnerka, Rhea Perlman foto, Rhea Perlman fotky, Rhea Perlman manžel, Rhea Perlman rozvod
TOPlist