Daniel Radcliffe si kvůli roli homosexuálního básníka nesmí holit rozkrok!

01.02.2012

Britský herec, který se snaží vymanit z postavy Harryho Pottera, slíbil, že na plátně ukáže svou "kotrč"! A Daniel Radcliffe (22), který je známým odpůrcem vyholování "tam dole", určitě dodrží slovo! A my se všichni už moc těšíme!

Daniel Radcliffe
Zdroj: Joella Marano, wikipedia.org

Daniel Radcliffe (22) přijal nabídku režiséra Johna Krokidiase a v novém filmu Kill Your Darlings si zahraje skutečnou postavu - homosexuálního básníka Allena Ginsberga, který je považován za guru generace beatniků. Role má však jeden háček - herec, který se proslavil jako kouzelnický učeň Harry Potter, se bude muset kvůli tomu svléknout do naha!

Filmová hvězda si však z této podmínky nic nedělá a souhlasil s nadšením. A vzhledem k tomu, že bude hrát žida a celý příběh se odehrává v polovině 20. století, Daniel Radcliffe si nesmí holit rozkrok, protože ani slavný beatnik se neholil.

Čtěte také

Herec, který jak známo své tělesné ochlupení nijak neupravuje (inu, je to Brit :-) ), se ovšem za své tělo nestydí, což ostatně dokázal již před pěti roky, kdy pobíhal zcela nahý v divadelní hře Equus. Tehdy také získal přezdívku Hairy Potter, což nepřekládejte doslova jako "vlasatý", ale spíš chlupatý ...

Daniel Radcliffe, který stojí v čele pomyslné "Ligy proti holení", se navíc nechal slyšet, že se mu vůbec nelíbí, když je i žena zcela zbavená ochlupení. Herec z toho prý šílí a je toho názoru, že člověk by tam dole něco měl mít, jinak to nahání hrůzu.

Dane, zbav se už těch potterovských názorů - v žádné kotrči na tebe Lord Voldemort nečíhá!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Daniel Radcliffe

Filmy:
Harry Potter a Princ dvojí krve

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, Zahraniční celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, britští herci, Daniel Radcliffe fotky, Daniel Radcliffe foto, Daniel Radcliffe Harry Potter, Daniel Radcliffe film, Daniel Radcliffe role, Daniel Radcliffe holení, Daniel Radcliffe holení rozkroku, Daniel Radcliffe gay básník, Daniel Radcliffe homosexuál, Daniel Radcliffe rozkrok, Daniel Radcliffe básník, Allen Ginsberg
TOPlist