Daniel Radcliffe se přiznal, že od osmnácti chlastá do bezvědomí!

10.07.2013

Herec si po pár prohýřených nocích začíná uvědomovat, že má jisté problémy s alkoholem! Daniel Radcliffe (23) už dávno nepije dýňový džus jako Harry Potter, ale v londýnských putykách chlastá něco mnohem ostřejšího!

Daniel Radcliffe
Zdroj: Profimedia.cz

Daniel Radcliffe (23), který se už loni přiznal, že alkohol nezvládá, byl nedávno načapán ve velmi neuspokojivém stavu, takže vypadal jakoby ho napadl mozkomor a ještě ho někdo trefil do hlavy camrálem.

Představitel kouzelnického učně se vzápětí "pochlubil" tím, že již po dosažení osmnácti let se pravidelně opíjel do bezvědomí, a protože nechtěl chlastat na veřejnosti, začal radši pít doma.

Čtěte také

Daniel Radcliffe proto v současnosti nevyhlíží jako odvážný Harry Potter, ale vypadá jako spíš postava z filmu Trainspotting. Nadějí je, že herec o svém problému s chlastem ví, jen si bohužel nedokáže sám pomoct. Asi by to chtělo vrbu mlátičku, která by mu napravila hlavu ...

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Daniel Radcliffe

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, harry potter, Zahraniční celebrity, britské celebrity, herci, zahraniční herci, britští herci, Daniel Radcliffe fotky, Daniel Radcliffe foto, Daniel Radcliffe Harry Potter, Daniel Radcliffe film, Daniel Radcliffe role, Daniel Radcliffe flámování, Daniel Radcliffe přiznání, Daniel Radcliffe chlast, Daniel Radcliffe chlastání do bezvědomí, Daniel Radcliffe alkoholismus, Daniel Radcliffe alkohol
TOPlist