Courtney Love se usmířila s dcerou Frances Bean! Kurt Cobain by zajásal!

27.01.2015

Zpěvačce a herečce Courtney Love je padesát let, její dceři něco málo přes dvacet. I tak už spolu stihly několik let nemluvit. U příležitosti uvedení dokumentu o frontmanovi kapely Nirvana se sešly na rudém koberci a vypadalo to, že válečná sekera mezi nimi je zakopána.

Courtney Love
Zdroj: wikipedia.org

Courtney Love nebyla vždy zrovna příkladnou matkou. Její velká láska k heroinu ji dokonce stála opatrovnictví dcery, která tak byla svěřena babičce. Nyní to ale vypadá, že se matka s dcerou usmířily a nový film o Kurtovi Cobainovi uvedly na festivalu Sundance společně.

Není to ta dlouho, co Courtney obvinila bubeníka kapely Nirvana Davida Grohla, že měl aféru právě s Frances Bean. Courtney se však oběma aktérům omluvila s tím, že uvěřila drbům.

Dokument je prvním autorizovaným filmem o Kurtovi Cobainovi. Film vznikl ve spolupráci s rodinou zpěváka, obsahuje nikdy nevydané nahrávky, nebo domácí video zpěváka. Jde o dokument televize HBO.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Courtney Love, Kurt Cobain

Interpreti:
Nirvana

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Courtney Love foto, nové filmy, Courtney Love drogy, film HBO, Courtney Love dcera, Courtney Love Frances Bean, Frances Bean foto, Frances Bean fotografie, Frances Bean matka, Frances Bean otec, Courtney Love manžel, Courtney Love muži, Courtney Love rodina, Kurt Cobain film, usmíření, hádky v rodině, filmy HBO, Courtney Love online, Courtney Love novinky, Frances Bean vztah s matkou, Frances Bean aféry, frontman Nirvana, Kurt Cobain film HBO, Courtney Love heroin, Courtney Love závislost
TOPlist