Cory Monteith si před smrtí "namíchal" směs heroinu a alkoholu!

17.07.2013

Pitva potvrdila spekulaci, že herec ze seriálu Glee zemřel o víkendu na předávkování drogami! Cory Monteith, jehož tělo bylo nalezeno v hotelovém pokoji ve Vancouveru, si do hrobu "pomohl" tím, že zmixoval alkohol a heroin.

Cory Monteith
Zdroj: Greg Hernandez, wikipedia.org


Cory Monteith (1982-2013), který v pátek se třemi kamarády flámoval po vancouverských hospodách a klubech, se vrátil na hotelový pokoj krátce po druhé hodině ráno. Jeho "společenstvo" podle policie tvořil jeden muž a dvě ženy, kteří ale nebyli v okamžiku jeho smrti u něj na pokoji a nemají s jeho úmrtím nic společného.

Čtěte také


Příčinou smrti hvězdy seriálu Glee určila pitva a následné toxikologické testy, jež potvrdily, že Cory Monteith zkombinoval alkohol a heroin. Látky zřejmě nezodpovědně požil během páteční kalby, aniž by odhadl smrtelné množství.

Čtěte také


Kanadský herec ještě v dubnu tohoto roku absolvoval měsíční pobyt v léčebném zařízení pro závislosti na návykových látkách. Bohužel svůj celoživotní boj s drogami nakonec prohrál ...

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cory Monteith

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herci, kanadské celebrity, američtí herci, smrt celebrity, smrt herce, úmrtí celebrity, úmrtí herce, kanadští herci, Cory Monteith foto, Cory Monteith fotky, Cory Monteith smrt, Cory Monteith úmrtí, Cory Monteith skon, Cory Monteith drogy, Cory Monteith Glee, Cory Monteith seriál, Cory Monteith video, Cory Monteith Finn Hudson, Cory Monteith heroin, Cory Monteith alkohol
TOPlist