Cory Monteith, hvězda seriálu Glee, byl nalezen mrtvý v hotelu!

15.07.2013

Kanadský herec, který se proslavil rolí studenta Finna Hudsona v hudebním seriálu, zemřel ve věku pouhých 31 let! Cory Monteith, který byl v sobotu nalezen mrtvý v hotelu ve Vancouveru, měl dlouhodobé problémy s drogami, a tak média hned začala spekulovat o předávkování.

Cory Monteith
Zdroj: Eva Rinaldi, wikipedia.org

Cory Monteith (1982-2013), který v muzikálovém seriálu Glee hrál roli hlavního zpěváka školního sboru a fotbalisty střední školy McKinley jménem Finn Hudson, byl nalezen v hotelovém pokoji v 21. patře hotelu Fairmont Pacific Rim v centru Vancouveru.

Vzhledem k tomu, že herec v dubnu tohoto roku dobrovolně nastoupil - nikoliv poprvé - na léčení kvůli užívání návykových látek, je nasnadě tvrdit, že příčinou smrti bylo předákování drogami. Policie a úřady budou moudřejší až po pondělní pitvě ...

Herec, který s marihuanou a alkoholem začal už ve třinácti letech (později k tomu přidal tvrdé drogy), absolvoval první odvykačku už v devatenácti. Podle svých přátel se však ze závislosti na lécích úspěšně vyléčil.

Cory Monteith, který se objevil také ve filmu Nezvratný osud 3 nebo v seriálech Smallville, Lovci duchů nebo Hvězdná brána: Atlantida, byl svobodný a bezdětný. Jeho partnerkou byla jeho seriálová kolegyně Lea Michele (26), která hrála v Glee ambiciózní Rachel Berry.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cory Monteith

Filmy:
Glee

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herci, kanadské celebrity, američtí herci, smrt celebrity, smrt herce, úmrtí celebrity, úmrtí herce, kanadští herci, Cory Monteith foto, Cory Monteith fotky, Cory Monteith smrt, Cory Monteith úmrtí, Cory Monteith skon, Cory Monteith drogy, Cory Monteith Glee, Cory Monteith seriál, Cory Monteith tragédie, Cory Monteith video, Cory Monteith mrtvý v hotelu, Cory Monteith Finn Hudson
TOPlist