Co týden dal: Nahá Nora, těhotná Agáta a přízrak jménem Jiřina!

13.02.2011

Uplynulý týden byl ve znamení vskutku bizarních událostí a příhod! Chcete radši vidět nahou slovenskou milionářku nebo oblečenou českou normalizační herečku? To je dilema!


Jiřina Švorcová - její přízrak se zjevil toto úterý v Hard Rock Café!
Foto: ShowBiz.cz

Co je větší kulturní šok - skutečnost, že Jiřina Švorcová dostala cenu diváků TV Barrandov za třicet let starý seriál, nebo nevkusná koláž, jíž vévodí nahá Nora Mojsejová anebo prosté oznámení, že Agáta Hanychová je opravdu těhotná? A nesmíme zapomenout ani na fakt, že Naďa Urbánková tento týden prozradila, že ji otec v devíti letech znásilnil a že slavná zpěvačka Anastacia zpívala na párty české automobilky Škoda!

Čtěte také


Ale nic není tak horké, jak se na první pohled může zdá. Jiřina Švorcová, která vystoupila jako přízrak doby nedávno minulé na párty TV Barrandov, už těžko bude otravovat vzduch svými názory, Nora Mojsejová sice všem vynadá do "kokotov", ale pak se uklidní a Agáta Hanychová stále zůstavá hlavní pařmenkou českého šouzbynysu! A Naďa Urbánková a Anastacia zase můžou být rády, že na obě nepříjemné události se dá rychle zapomenout!

Čtěte také


Pojďme od kulturních šoků k běžným záležitostem. Hollywood je v tomto týdnu plný drbů - jedni říkají, že spolu něco mají Julia Roberts a Javier Bardem, a druzí zase, že naopak Scarlett Johansson a Sean Penn jsou milenci. V českém šoubyznysu se toho taky hodně nakecá, ale faktem je, že Libuše Vojtková stále chodí se svým Mariánem, zatímco Aneta Vignerová dala hubánka Pepíkovi Karasovi a lidé (asi ti oškliví?) z toho hned vyvozují, že si spolu něco začali.


Libuše Vojtková a Marián Vojtko spolu pořád randí!
Foto: ShowBiz.cz

Modelka Bára Kolářová, která měla svatbu na exotickém Mauriciu, je asi jedinou celebritou, která pozitivním způsobem vkročila do Nového roku. Pokud tedy bereme rozchod jako něco negativního, tak byl uplynulý týden plný negace - rozešli se herci Jude Law a Sienna Miller (neznámo proč), Bára Nesvadbová a Lešek Wronka (kvůli milenci), herečka Olivia Wilde a také zpěvačka Ashlee Simpson (obě dvě kvůli "nepřekonatelným rozdílům").

Dara Rolins se mezitím stihla usmířit se svým expartnerem a vypadá, že náš další článek se bude jmenovat "Dara a Matěj jedou na Riviéru!" A závěrem jen dodáváme, že smolař Miroslav Etzler stále hledá nějaké levné ubytování ...

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Marián Vojtko, Aneta Vignerová, Javier Bardem, Vilma Cibulková, Victoria Beckham, Naďa Urbánková, Miroslav Etzler, Julia Roberts, Tom Hanks, Lindsay Lohan, Josef Karas, Jiřina Švorcová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, slovenské celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Bára Kolářová, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, čeští herci, čeští moderátoři, TV Nova, TV Barrandov, rozchody, rozchody celebrit, slovenské herečky, lešek wronka, Bára Nesvadbová, Nora Mojsejová, rozvody celebrit, bizarní události, rozvody
TOPlist