Šok: Nora Mojsejová nahá! A na titulní straně!

10.02.2011

Slovenská milionářka a moderátorka Nora Mojsejová (52) se stala obětí drsného žertíku v magazínu Reflex! Týdeník na přebal nejnovějšího čísla použil její nahou fotku, resp. povedenou fotomontáž!


Nora Mojsejová úplně nahá!
Foto: Reprofoto Reflex

Nora Mojsejová slaví velký úspěch - snad poprvé se objevuje v jednom českém časopise na titulní straně. Radost jí může kalit fakt, že na přebalu pózuje zcela nahá a jen své mohutné poprsí si zakrývá dlaněmi.

Je pochopitelné, že jde jen o satirickou fotomontáž, kterou jistě vyprovokuje tuto ukřičenou dámu k tomu, aby na autory spustila kanonádu urážek. Obrázek, na němž Nora trůní v křesle a po boku má své dva věrné pejsky, je totiž věrným odrazem jejího skutečného života!

Kontroverzní milionářka, která pohrdá lidmi a miluje psy, bydlí v luxusní, leč kýčovité vile v Košicích. Díky reality show Mojsejovci a rádobykulinářskému pořadu Čápi s mákem je ovšem známá v celém bývalém Československu.


Nora Mojsejová má prořízlou hubu!

Nora Mojsejová se brzy objeví na televizních obrazovkách jako hlavní hvězda reality show TV Prima Šéfová, jež je mutací americké show Donalda Trumpa. Nevinnou nahotinku v časopisu tak může brát jako dobrou reklamu na svůj pořad!

Moderátorka teď dští na týdeník Reflex oheň a síru a tvrdí, že fotomontáž požene k soudu. A když neuspěje (což je pravděpodobné), tak dle svých slov "tomu grafikovi rovno zajebem cez pysky!" Tak na to jsme opravdu zvědaví, paní Nora!

Celebrity:
Nora Mojsejová

Filmy:
Mojsejovci

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, Skandály, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity, youtube, moderátorky, TV Markíza, slovenské celebrity, reality show, slovenská reality show, slovenské moderátorky, youtube video, youtube com, TV Prima, zahraniční moderátorky, aféry, nahé slovenské celebrity, milionáři, Nora Mojsejová, Nora Mojsejová fotky, Nora Mojsejová photos, Braňo Mojsej, slovenští milionáři, slovenské skandály, boháči, slovenští boháči, zahraniční milionáři, nora mojsejová video, Nora Mojsejová vila, Nora Mojsejová luxus, Nora Mojsejová TV Prima, pořad Šéfová, Šéfová, Nora Mojsejová nude, Nora Mojsejová naked, Nora Mojsejová Reflex, Nora Mojsejová koláž, Nora Mojsejová skandál, Nora Mojsejová zuřivost, Nora Mojsejová topless, Nora Mojsejová prsa, Nora Mojsejová nahoře bez, magazín Reflex
TOPlist