Co týden dal: Angelina bez poprsí, Jiří bez kérky a Iveta bez igelitky!

20.05.2013

Hollywoodská herečka díky svému chirurgickému šílenství ovládla média po celém světě! Angelina Jolie tak zastínila i babybom v českém šoubyznysu, tak i takové persony jako jsou Iveta Bartošová nebo Jiří Pomeje!

angelina
Angelina Jolie nemá prsa ...
Foto: wikipedia.org

Herečka Angelina Jolie hrála v uplynulém týdnu hlavní roli ve všech médiích, ať už těch, co si říkají seriózní, nebo těch tzv. bulvárních, nebo těch, co jsou nad věcí, což je třeba ShowBiz.cz. Slavná sexbomba si dala preventivně odstranit prsa kvůli rakovině a ještě oznámila, že plánuje odstranění svých vaječníků!

Její čin pochopitelně nenechal nikoho chladným a mnoho komentátorů mělo potřebu se k mastektomii vyjádřit - od jejího otce, který se o operaci Angeliny Jolie dozvěděl z internetu, až po některé internetové pošuky, kteří odstranění ňader známé herečky označili za útok na naši svobodu a obludnou součást průmyslu smrti!

pomeje
Jiří Pomeje měl zase týden blbec ...
Foto: Orca s.r.o.

Na scéně se taky znovu objevila kdysi slavná komická dvojice Jiří Pomeje a Iveta Bartošová. Jirka definitivně vymazal Ivuš z těla, když si odstranil tetování s jejími iniciálami, a za tohle rouhání pak chudák dostal podmínku ... vlastně ne ... byl potrestán za to, že přepsal majetek na exmanželku ... Bohužel na tu první!

Naproti tomu Iveta nic nemazala, ani ji nikdo nehnal k soudu - jen dostala tajemnou igelitku od neznámého ctitele, takže její osobní gorila Josef Rychtář pro jistotu a preventivně seřezal nějaké dva nešťastné lidi bambusovou tyčí ... Co kdyby za tu igelitku s antraxem náhodou mohli oni?

iveta
Iveta Bartošová je někým pronásledována ...
Foto: TV Pětka

Herecký pár Vilma Cibulková a Miroslav Etzler ukončil svou vleklou manželskou krizi rozvodem a totéž učinila modelka Taťána Kuchařová, která se "oficiálně" rozešla se svým americkým přítelem (a brzo si začne s Ondřejem Brozbohatým!).

Rozchod oznámila také moderátorka Diana Kobzanová a herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. Jen herečka Zlata Adamovská nás potěsila, když přestala zapírat a přiznala vztah se svým kolegou ...

S těmi lidskými vztahy je vůbec potíž - o tom ví své herec Edward Furlong, který už zase sedí "nevinně" v lochu za obtěžování exmilenky ... No, jo, je to těžký najít v dnešní době chápající partnerku!

Problémy má také zpěvačka Dara Rolins, která má na krku exekuci kvůli tragické nehodě z července 2010. A zpěvák George Michael zase může děkovat Bohu, že při jeho bouračce nikdo neumřel a že si on sám jen natloukl hlavu!

rolins
Dara Rolins má už zase hlavu v pejru ...
Foto: Promo

A pojďme konečně na ten český babyboom! Rodiči se stal páreček Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk (kluk), a podruhé se matkou stala také modelka Jitka Kocurová (holka) a poprvé si tuto roli vychutnává taky modelka Kristýna Lebedová (kluk).

Dítěte se dočkala též "uměle oplodněná" modelka a tanečnice Monica Cruz, která porodila dceru. A těhotná je podle bulváru možná taky zpěvačka Beyoncé ...

A na závěr pro vás máme jedno proroctví, jehož autorem není ani Sibyla, ani slepý mládenec, ale modelka Agáta Hanychová, jež se nechala slyšet, že za dvacet let bude na pravdě boží. No, prosím, tak kontroverzní řeč a nikoho to v zásadě nezajímalo ...

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, ceske modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, moderátorky, americké celebrity, zahraniční herečky, české herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, čeští zpěváci, moderátoři, američtí zpěváci, čeští herci, čeští moderátoři, rozchody celebrit, svatby celebrit
TOPlist